JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

TP-LINK TL-SM321A SFP-transceivermodule Type module BX

TP-LINK
5 van de 5 door 1 .
  • 2016-12-09 T06:17:55.109-06:00
  • bvseo_lps, prod_bvrr, vn_prr_5.6
  • cp-1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_1, tr_1
  • loc_en_US, sid_995818, prod, sort_default
Bestnr.: 995818 - 89
Fabrikantnummer: TL-SM321A |  EAN: 6935364030513
€ 79,00
Je bespaart € 4,01
€ 74,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 2 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Bidirectionele WDM-SFP-module

Productspecificaties

  • Standaarden en protocollen: IEEE 802.3z, CSMA/cd, TCP/IP
  • Voedingsspanning: 3,3 V
  • Kabel: singlemode glasvezel
  • Type glasvezel: 9/125 µm singlemode
  • Maximale kabellengte: 10 km
  • Overdrachtsnelheid: 1,25 Gbps
  • Poorttype: LC
  • Golflengte: TX 1550 nm / RX: 1310 nm
  • Veiligheid en emissie: FCC, CE
Categorie
SFP‑transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
BX
Afstand tot
10000 m
10/100/1000 Mbit/s
1 x

Download

Gebruiksaanwijzingen

Highlights & Details

  • Bidirectionele WDM-SFP-module
  • Ondersteunt bidirectionele WDM, waarbij een enkele vezel wordt gebruikt en dus kosten worden bespaard.

Beschrijving

De TL-SM321A van TP-LINK werkt volgens de nieuwste standaard 1000Base-BX voor overdracht via een enkele glasvezelleiding met verschillende golflengten voor elke richting. U kunt het netwerkbereik met TP-LINK-routers, -switches en -mediaconverters met wel 10 km verlengen om een hoge snelheid en stabiliteit te bereiken.

Uitvoering

  • Ondersteunt bidirectionele WDM-techniek, gebruikt één enkele vezelstreng
  • TX: 1550 nm / RX: 1310 nm
  • 3,3 V-voeding
  • Te gebruiken met TL-SM321B
  • Plug and Play
  • Geschikt voor: MC220L, TL-R4199G/4299G, TL-SG3109, TL-SL3428/3452, TL-SG2109WEB/2216WEB/2224WEB, TL-SL2210WEB/2218WEB/2428WEB/2452WEB, TL-SL1351 en andere gelijkwaardige apparaten
Klanten hadden ook interesse voor
TL-SM321A, 6935364030513, Glasvezelmodules, Module, Glasvezelmodule, TP-LINK
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.profile.0.profileInfo.b2B}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}
5 van de 5 door sfp module TL-SM321A sfp module TL-SM321A, product voldoet volledig aan mijn verwachtingen. 6 oktober 2013
  • 2016-12-09 T06:17:55.109-06:00
  • bvseo_lps, prod_bvrr, vn_prr_5.6
  • cp-1, bvpage1
  • co_hasreviews, tv_1, tr_1
  • loc_en_US, sid_995818, prod, sort_default
1-1 van 1