JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

TP-LINK MC112CS WDM Fast-Ethernet-mediaconverter 100 Mbit/s

TP-LINK
Bestnr.: 995898 - 89
Fabrikantnummer: MC112CS |  EAN: 6935364030421
Detailweergave
Detailweergave
€ 44,99
Je bespaart € 5,00
€ 39,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 2 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

WDM Fast-Ethernet-mediaconverter

Productspecificaties

Categorie
Netwerk mediaconverter
Interfaces
1x LAN (10/100 MBit/s)
1x Port SFP
Verbinding
LAN
SFP
Overdrachtssnelheid
100 Mbit/s
Lengte
95 mm
Breedte
73 mm
Hoogte
27 mm
Gewicht
300 g
Aansluitingen
100M SC‑poort
100M RJ45‑poort (auto‑MDI/MDIX).

Download

Gebruiksaanwijzingen

Verklaring van Overeenstemming

Specificaties

Highlights & Details

  • WDM-technologie
  • Half-/full-duplex overdrachtsmodus bij de FX-poort
  • Full-duplex flow control (IEEE 802.3x)
  • Half-duplex flow control (back pressure)
  • Link Fault Pass-Through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies dat door het uitvallen van een verbinding wordt veroorzaakt
  • Vergroot het bereik van de vezel tot maximaal 20 km

Beschrijving

De MC112CS is een mediaconverter die is ontworpen om 100BASE-FX-vezelmedia in 100Base-TX-kopermedia of omgekeerd te converteren. De MC112CS maakt gebruik van de WDM-technologie en heeft maar een glasvezelkabel nodig om gegevens te verzenden en te ontvangen, wat u de helft van de kosten voor kabels bespaart. De MC112CS is conform de IEEE802.3u 10/100Base-TX-standaard en de 100Base-FX-standaard ontworpen en voor gebruik met single-mode glasvezelkabel en SC-stekker bedoeld. De MC112CS ondersteunt de langgolvige (LX) laserspecificatie bij een doorvoersnelheid die de volledige bandbreedte benut. Hij werkt met 1310 nm bij het verzenden en met 1550 nm bij het ontvangen van gegevens. Dit betekent dat het andere eindapparaat dat met de MC112CS moet samenwerken, met 1550 nm bij het verzenden van gegevens en met 1310 nm bij het ontvangen van gegevens moet werken. Een andere mediaconverter van TP-Link die met de MC112CS zou kunnen samenwerken, zou bijvoorbeeld de MC111CS zijn.
Andere eigenschappen van de module zijn: de mogelijkheid om het apparaat als zelfstandig apparaat (er is geen behuizing nodig) of met de 19-inch systeembehuizing van TP-Link te gebruiken, auto-MDI/MDIX voor de zendpoort, autoafstemming in de duplexmodus bij de zendpoort en status-LED aan de voorkant. De MC112CS zendt in de fibre-optic long-distance modus met behulp van de single-mode glasvezelkabel tot over een afstand van 20 km.

Uitvoering

  • Autoafstemming van 10/100 Mbps en auto-MDI/MDI-X bij de TX-poort.
  • Voert de switchconfiguratie voor de half-duplex/full-duplex overdrachtsmodus voor de FX-poort uit.
  • Link Fault Pass-Through en Far End Fault minimaliseren tijdig het verlies dat door een verbindingsfout wordt veroorzaakt.
  • Gebruikt WDM en verzendt en ontvangt via een enkele vezel.
  • Glasvezeloverdrachtsafstand maximaal 20 km.
  • In het oog springende LED-indicatoren geven de status aan, zodat het netwerk eenvoudig kan worden bewaakt.
  • Externe netvoeding.
Klanten hadden ook interesse voor
Media, 845973030421, converter, Mediaconverter, MC112CS, Afdruk, Print, Afdrukserver, Printerserver, TP-LINK