JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact Glasvezel Aansluitkabel [ SC-stekker - SC-stekker] 9/125µ

Phoenix Contact
Bestnr.: 773869 - 89
Fabrikantnummer: 2901829 |  EAN: 4046356634144
€ 74,58
Je bespaart € 4,59
€ 69,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Phoenix Contact Glasvezelkabel Duplex SC-stekker / SC-stekker 9/125µ Singlemode OS1 1 m

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aansluiting A
SC‑stekker
Aansluiting B
SC‑stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS1
Jumper-soort
Duplex
Demping
Max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21 dB/km (bij 1550nm) dB
Halogeenvrij
Ja
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Kabellengte
1 m
Kabeltype
Glasvezelkabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond
Buiten-Ø
5.7 mm

Download

Highlights & Details

  • SC-stekker - SC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel singlemode 9/125 µm, stekker: SC-Duplex / SC-Duplex, beschermingsklasse IP20, voor aanleg in kabelgoten of in schakelkasten, lengte: 1 m
Klanten hadden ook interesse voor
Phoenix Contact, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, FL SM PATCH 1, 4046356634144, 0 SC-SC, 2901829, glasvezel