JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact Glasvezel Aansluitkabel [1x ST-stekker - 1x ST-stekker] 9/125µ 1 m

Phoenix Contact
Bestnr.: 772150 - 89
Fabrikantnummer: 2901836 |  EAN: 4046356634137
€ 109,00
Je bespaart € 20,25
€ 88,75
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Phoenix Contact Glasvezelkabel Duplex, Simplex ST-stekker / ST-stekker 9/125µ Singlemode OS1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
ST‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
ST‑stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS1
Jumper-soort
Duplex
Simplex
Demping
max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21dB/km (bij 1550 nm) dB
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
1 m
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Download

Highlights & Details

  • ST-stekker - ST-stekker
  • Duplex, Simplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel singlemode 9/125 µm, stekker: B-FOC (ST)/B-FOC (ST) IP: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 1 m
Klanten hadden ook interesse voor
Phoenix Contact, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, 2901836, Lichtgeleider, 0 ST-ST, FL SM PATCH 1, 4046356634137, glasvezel