JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x ST-stekker] 50/125µ 1 m

Phoenix Contact
Bestnr.: 567091 - 89
Fabrikantnummer: 2901809 |  EAN: 4046356634380
€ 58,00
Je bespaart € 5,01
€ 52,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Phoenix Contact Glasvezelkabel Simplex, Duplex SC-stekker / ST-stekker 50/125µ Multimode OM2

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
SC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
ST‑stekker
Vezelsoort
50/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM2
Jumper-soort
Simplex
Duplex
Demping
2,5 dB/km (bij 850 nm), 0,7 dB/km (bij 1300 nm) dB
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
1 m
Kleur
Oranje
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Download

Highlights & Details

  • SC-stekker - ST-stekker
  • Simplex, Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Oranje

Beschrijving

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel multimode 50/125 µm, stekker: SC-duplex/B-FOC (ST), beschermingsklasse: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 1 m
Klanten hadden ook interesse voor
Phoenix Contact, 0 SC-ST, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, 2901809, FL MM PATCH 1, glasvezel, 4046356634380