JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 9/125µ 5 m

Phoenix Contact
Bestnr.: 774217 - 89
Fabrikantnummer: 2901826 |  EAN: 4046356634274
€ 124,29
Je bespaart € 9,29
€ 115,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Phoenix Contact Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / LC-stekker 9/125µ Singlemode OS1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
LC‑stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS1
Jumper-soort
Duplex
Demping
max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21dB/km (bij 1550 nm) dB
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
5 m
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Download

Highlights & Details

  • LC-stekker - LC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel singlemode 9/125 µm, stekker: LC/LC, beschermingsklasse: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 5 m
Klanten hadden ook interesse voor
4046356634274, Phoenix Contact, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, 0 LC-LC, FL SM PATCH 5, 2901826, glasvezel