JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL MC EF WDM-SET SC Glasvezelconverter Glasvezelconverterset

Phoenix Contact
Bestnr.: 774659 - 89
Fabrikantnummer: 2902660 |  EAN: 4046356670616
€ 1.162,73
Je bespaart € 232,55
€ 930,18
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 11-13 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

FL MC EF WDM-SET SC - glasvezelconverter

Productspecificaties

Montagewijze
DIN‑rails
Fabrikant
Phoenix Contact
Categorie
Glasvezelconverter
Materiaal (behuizing)
PA 6.6‑FR
Aansluiting
Combicon
RJ45
SC‑Simplex
Functies
Glasvezelconverterset
Voedingsspanning
24 V/DC
Voeding
110 mA
Interfaces
Ethernet
Veiligheidsklasse
IP20
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur (min.)
‑40 °C
Bedrijfstemperatuur (max.)
+65 °C
Geschikt voor
Glasvezels
Bouwtype
Schroefvergrendeling
Bus, recht
Fabrikantnr.
2902660
Inhoud
1 stuks

Download

Beschrijving

Glasvezelconverterset, bestaande uit apparaat type A en apparaat type B, voor full-duplex overdracht van 10/100BASE-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM-technologie (Wavelength Division Multiplex). SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1550/1310 nm)
Klanten hadden ook interesse voor
LWL, beam waveguide, optic fiber, optisch fiber, FL MC EF WDM-SET SC, Factoryline/Ethernet, Mediaconverter, optische receiver, optische zender, 4046356670616, 2902660, fiberoptiek, Phoenix Contact, lichtgolvengeleider, lichtgeleider, optische ontvanger, optische transmitter, Signaalconverter - INTERFACE, INTERFACE Serial, lichtgolven
Vergelijkbare producten