JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL MC EF WDM-B SC Glasvezelconverter Glasvezelconverter

Phoenix Contact
Bestnr.: 773789 - 89
Fabrikantnummer: 2902659 |  EAN: 4046356669696
€ 586,69
Je bespaart € 117,34
€ 469,35
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 12-14 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

FL MC EF WDM-B SC - glasvezelconverter

Productspecificaties

Montagewijze
DIN‑rails
Fabrikant
Phoenix Contact
Categorie
Glasvezelconverter
Materiaal (behuizing)
PA 6.6‑FR
Aansluiting
Combicon
RJ45
SC‑Simplex
Functies
Glasvezelconverter
Voedingsspanning
24 V/DC
Interfaces
Ethernet
Veiligheidsklasse
IP20
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur (min.)
‑40 °C
Bedrijfstemperatuur (max.)
+65 °C
Geschikt voor
Glasvezels
Inhoud
1 stuks
Bouwtype
Schroefvergrendeling
Bus, recht
Fabrikantnr.
2902659

Download

Beschrijving

Glasvezelconverter (vervangingsapparaat B) voor full-duplex overdracht van 10/100BASE-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM-technologie (Wavelength Division Multiplex), SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1550/1310 nm). Apparaatset (type A en type B) voor gebruik vereist!
Klanten hadden ook interesse voor
LWL, lichtgolven, Signaalconverter - INTERFACE, lichtgolvengeleider, 2902659, Factoryline/Ethernet, 4046356669696, FL MC EF WDM-B SC, beam waveguide, Mediaconverter, optisch fiber, optische transmitter, Phoenix Contact, fiberoptiek, lichtgeleider, optische ontvanger, optische zender, optische receiver, optic fiber, INTERFACE Serial
Vergelijkbare producten