JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL MC EF WDM-A SC Glasvezelconverter Glasvezelconverter

Phoenix Contact
Bestnr.: 717274 - 89
Fabrikantnummer: 2902658 |  EAN: 4046356669689
€ 586,69
(U bespaart € 117,34)
€ 469,35
incl. btw, excl. Verzendkosten
Aantal in stuk Prijs Besparing
1 € 469,35 --
2 € 455,26 3% = € 28,18
3 € 441,18 6% = € 84,51
4 € 422,41 10% = € 187,76
Leverbaar in ca. 12-14 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • Montagewijze: DIN-rails
  • Fabrikant: Phoenix Contact
  • Categorie: Glasvezelconverter
  • Materiaal (behuizing): PA 6.6-FR
  • Aansluiting: Combicon , RJ45 , SC-Simplex

FL MC EF WDM-A SC - glasvezelconverter

Productspecificaties

Montagewijze
DIN-rails
Fabrikant
Phoenix Contact
Categorie
Glasvezelconverter
Materiaal (behuizing)
PA 6.6-FR
Aansluiting
Combicon
RJ45
SC-Simplex
Functies
Glasvezelconverter
Voedingsspanning
24 V/DC
Voeding
110 mA
Interfaces
Ethernet
Veiligheidsklasse
IP20
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur (min.)
-40 °C
Bedrijfstemperatuur (max.)
+65 °C
Geschikt voor
Glasvezels
Bouwtype
Schroefvergrendeling
Bus, recht
Fabrikantnr.
2902658
Inhoud
1 stuks

Downloads

Beschrijving

Glasvezelconverter (vervangingsapparaat A) voor full-duplex overdracht van 10/100BASE-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM-technologie (Wavelength Division Multiplex), SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1310/1550 nm). Apparaatset (type A en type B) voor gebruik vereist!
Vergelijkbare producten
Naar boven