JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Phoenix Contact FL MC EF 1300 SM SC Glasvezelconverter Glasvezelconverter

Phoenix Contact
Bestnr.: 774462 - 89
Fabrikantnummer: 2902856 |  EAN: 4046356689212
€ 533,36
Je bespaart € 106,67
€ 426,69
incl. btw, excl. verzendkosten
Leverbaar in ca. 11-13 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

FL MC EF 1300 SM SC - glasvezelconverter

Productspecificaties

Montagewijze
DIN‑rails
Fabrikant
Phoenix Contact
Categorie
Glasvezelconverter
Materiaal (behuizing)
PA 6.6‑FR
Aansluiting
Combicon
RJ45
SC‑Duplex
Functies
Glasvezelconverter
Voedingsspanning
24 V/DC
Voeding
100 mA
Interfaces
Ethernet
Veiligheidsklasse
IP20
Kleur
Groen
Bedrijfstemperatuur (min.)
‑40 °C
Bedrijfstemperatuur (max.)
+65 °C
Geschikt voor
Glasvezels
Bouwtype
Schroefvergrendeling
Bus, recht
Fabrikantnr.
2902856
Inhoud
1 stuks

Download

Beschrijving

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor omzetting van 10/100BASE-T(X) naar Singlemode-glasvezel (9/125 µm). Autonegotiation en Auto-MDI(X)-functie. Uitgebreide Link-diagnose . Geschikt voor railmontage, voeding 18 ... 30 V DC
Klanten hadden ook interesse voor
LWL, FL MC EF 1300 SM SC, beam waveguide, optic fiber, optisch fiber, Factoryline/Ethernet, 2902856, Mediaconverter, optische receiver, optische zender, fiberoptiek, Phoenix Contact, lichtgolvengeleider, 4046356689212, lichtgeleider, optische ontvanger, optische transmitter, Signaalconverter - INTERFACE, INTERFACE Serial, lichtgolven
Vergelijkbare producten