JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Netgear AGM732F SFP-transceivermodule Type module LX

Netgear
Bestnr.: 971497 - 89
Fabrikantnummer: AGM732F |  EAN: 606449034493
€ 569,00
incl. btw, excl. Verzendkosten
Leverbaar in ca. 13-14 dagen
  • Categorie: SFP-transceivermodule
  • Overdrachtssnelheid: 1 Gbit/s
  • Interfaces: LC
  • Type module: LX
  • Afstand tot: 10000 m

Netgear AGM 732F ProSafe Fiber 1000Base-LX SFP GBIC-module

Productspecificaties

Categorie
SFP-transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
LX
Afstand tot
10000 m

Downloads

Beschrijving

Werkt met een 9 µm single mode-kabel.

Uitvoering

  • 1 x LC-aansluiting 1000BASE-LX (tot 10 km)
Vergelijkbare producten
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.showB2bHint}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}
Naar boven