JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Netgear AGM731F SFP-transceivermodule Type module SX

Netgear
Bestnr.: 971498 - 89
Fabrikantnummer: AGM731F |  EAN: 606449029734
€ 169,00
Je bespaart € 4,00
€ 165,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Op voorraad

Netgear AGM731F ProSafe 1000Base-SX SFP GBIC-module

Productspecificaties

Categorie
SFP‑transceivermodule
Overdrachtssnelheid
1 Gbit/s
Interfaces
LC
Type module
SX
Afstand tot
550 m

Beschrijving

Werkt met 50 en 62,5 µm, en ook met 9 µm single mode-kabel.

Uitvoering

  • 1 x LC-aansluiting 1000BASE-SX (tot 550 m)
Klanten hadden ook interesse voor
Glasvezelmodules, AGM731F, 6449029734628, Module, 4005922190552, Glasvezelmodule, Netgear
Accessoires voordelig meebestellen
{{#if user.profile.0.profileInfo.b2B}} *excl. BTW, excl. verzendkosten {{else}} *incl. BTW, excl. verzendkosten {{/if}}