JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Kabel Weidmüller Glasvezel [1x ST-stekker - 1x ST-stekker] 50/125µ 10 m

Weidmüller
Bestnr.: 258582 - 89
Fabrikantnummer: 8876450100 |  EAN: 4032248610020
€ 89,99
incl. btw, excl. Verzendkosten
Leverbaar in ca. 7-9 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • ST-stekker bij ST-stekker
  • Simplex-Kabel
  • Kleur: Zwart

Weidmüller Glasvezelkabel Simplex ST-stekker / ST-stekker 50/125µ Multimode OM2

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Kabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
ST-stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
ST-stekker
Vezelsoort
50/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM2
Jumper-soort
Simplex
Demping
2,3 dB/km bij 850 nm / 0,5 dB/km bij 1300 nm
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
10 m
Kleur
Zwart
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Kabel
Breedte
380 mm
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Downloads

Highlights & Details

  • ST-stekker bij ST-stekker
  • Simplex-Kabel
  • Kleur: Zwart

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.
ST-stekker
ST (stick & twist) zijn stekkers met bajonetsluiting voor glasvezelkabels. Ze zijn zowel geschikt voor monomodevezels als voor multimodevezels.

Uitvoering

  • Geleiderkettingkabel: ST, ST IP 20
  • PUR
  • Kant-en-klaar vervaardigde IE-leidingen
  • Glasvezel-breakoutkabel
Vergelijkbare producten
Naar boven