JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Kabel Phoenix Contact Glasvezel [1x ST-stekker - 1x LC-stekker] 9/125µ 1 m

Phoenix Contact
Bestnr.: 772495 - 89
Fabrikantnummer: 2989242 |  EAN: 4046356354752
€ 92,99
(U bespaart € 18,41)
€ 74,58
incl. btw, excl. Verzendkosten
Aantal in stuk Prijs Besparing
1 € 74,58 --
10 € 73,08 2% = € 15,00
20 € 70,85 5% = € 74,60
Leverbaar in ca. 6 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.
  • ST-stekker bij LC-stekker
  • Duplex, Simplex-Kabel
  • Kleur: Geel

Phoenix Contact Glasvezelkabel Duplex, Simplex ST-stekker / LC-stekker 9/125µ Singlemode OS1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Kabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
ST-stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
LC-stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS1
Jumper-soort
Duplex
Simplex
Demping
max. 0,38 dB/km (bij 1310 nm), max. 0,21dB/km (bij 1550 nm) dB
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
1 m
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Kabel
Materiaal (binnenkabel)
Glasvezel
Model
Rond

Downloads

Highlights & Details

  • ST-stekker bij LC-stekker
  • Duplex, Simplex-Kabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

Op maat gemaakte glasvezelkabel, break-out-kabel, glasvezel singlemode 9/125 µm, stekker: LC/B-FOC (ST), beschermingsklasse: IP20, voor het verleggen in kabelgoten of schakelkasten, lengte: 1 m
Naar boven