JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik koppeling ST / SC duplex multimode keramische sleeve Grijs

EFB Elektronik
Bestnr.: 441140 - 89
Fabrikantnummer: 53305.31 |  EAN: 4049759023553

EFB Elektronik koppeling ST / SC duplex multimode keramische sleeve

Productspecificaties

Categorie
Koppeling
Aansluiting A
ST‑bus
Aansluiting B
SC‑bus
Jumper-soort
Duplex
Materiaal
Keramiek
Kleur
Grijs

Download

Specificaties

Highlights & Details

  • keramische sleeve
  • multimode
  • Met kliksluiting

Beschrijving

De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling.

Koppeling ST / SC duplex met drukknoop.
Klanten hadden ook interesse voor
Lichtgeleider, EFB Elektronik, 53305.31, 4049759023553, glasvezel