JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x LC-stekker] 50/125µ 1 m

EFB Elektronik
Bestnr.: 441410 - 89
Fabrikantnummer: O0319.1 |  EAN: 4049759022464
€ 14,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Op voorraad

EFB Elektronik Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / LC-stekker 50/125µ Multimode OM4

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
LC‑stekker
Vezelsoort
50/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM4
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
1 m
Kleur
Violet
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Model
Rond

Download

Specificaties

Highlights & Details

  • LC-stekker - LC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Violet

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.

LC-stekker
De LC-stekker is een krachtige glasvezelkabelstekker voor singlemode- en multimodetoepassingen en overtuigt door een invoegdemping van slechts 0,1 dB en een terugstroomdemping van 55 dB. De opbouw van de LC-stekker is gebaseerd op een enkele vezel-keramische ferrule met een diameter van 1,25 mm voor een glasvezelkabel.
Klanten hadden ook interesse voor
O0319.1, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, 4049759022464, Lichtgeleider, EFB Elektronik, glasvezel