JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x E2000-stekker] 62,5/125µ 10 m

EFB Elektronik
Bestnr.: 713570 - 89
Fabrikantnummer: O0421.10 |  EAN: 4049759044404
€ 65,99
Je bespaart € 1,00
€ 64,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 10-12 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

EFB Elektronik Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / E2000-stekker 62,5/125µ Multimode OM1

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
E2000‑stekker
Vezelsoort
62,5/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM1
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
10 m
Kleur
Oranje
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Model
Rond

Highlights & Details

  • LC-stekker - E2000-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Oranje

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.
E2000-stekker
De E2000-stekker heeft net als de SC-stekker een push-pull-techniek en de behuizing is eveneens rechthoekig en van kunststof gemaakt. Daarnaast heeft hij als bijzonderheid een metalen laserbeschermklep die bij het insteken automatisch wordt geopend. Deze minimaliseert ook het risico van verontreiniging, waardoor de bij andere stekkertypen gebruikelijke aparte beschermkappen overbodig zijn. Hij kan worden gebruikt voor multimode- en monomodevezels, en de invoegdemping ligt in bereik van 0,1-0,2 dB.

LC-stekker
De LC-stekker is een krachtige glasvezelkabelstekker voor singlemode- en multimodetoepassingen en overtuigt door een invoegdemping van slechts 0,1 dB en een terugstroomdemping van 55 dB. De opbouw van de LC-stekker is gebaseerd op een enkele vezel-keramische ferrule met een diameter van 1,25 mm voor een glasvezelkabel.
Klanten hadden ook interesse voor
lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, EFB Elektronik, O0421.10, 4049759044404, glasvezel