JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik Glasvezel Aansluitkabel [1x LC-stekker - 1x DIN-stekker] 9/125µ 5 m

EFB Elektronik
Bestnr.: 713736 - 89
Fabrikantnummer: O0349.5 |  EAN: 4049759044015
€ 64,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 9-11 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

EFB Elektronik Glasvezelkabel Duplex LC-stekker / DIN-stekker 9/125µ Singlemode OS2

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
LC‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
DIN‑stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS2
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
5 m
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Model
Rond

Highlights & Details

  • LC-stekker - DIN-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

Glasvezelkabels werken in tegenstelling tot koperen kabels ook onder de moeilijkste omstandigheden. De glasvezelkabels beïnvloeden de elektronica niet. Door de lage demping van de glasvezelkabels kunnen bovendien grote afstanden worden overbrugd.
LC-stekker
De LC-stekker is een krachtige glasvezelkabelstekker voor singlemode- en multimodetoepassingen en overtuigt door een invoegdemping van slechts 0,1 dB en een terugstroomdemping van 55 dB. De opbouw van de LC-stekker is gebaseerd op een enkele vezel-keramische ferrule met een diameter van 1,25 mm voor een glasvezelkabel.
Klanten hadden ook interesse voor
4049759044015, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, O0349.5, EFB Elektronik, glasvezel