JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik Glasvezel Aansluitkabel [1x E2000/APC 8°-stekker - 1x SC-stekker] 9/125µ 7.50 m

EFB Elektronik
Bestnr.: 713618 - 89
Fabrikantnummer: O0939.7,5 |  EAN: 4049759026035
€ 64,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 7-9 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

EFB Elektronik Glasvezelkabel Duplex E2000/APC 8°-stekker / SC-stekker 9/125µ Singlemode OS2

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
E2000/APC 8°‑stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
SC‑stekker
Vezelsoort
9/125µ
Vezelkwaliteit
Singlemode OS2
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
7.50 m
Kleur
Geel
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Model
Rond

Highlights & Details

  • E2000/APC 8°-stekker - SC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Geel

Beschrijving

De teksten voor dit artikel zijn een machinevertaling.

Optische kabels werken, in tegenstelling tot koperkabels ook onder moeilijke omstandigheden. De optische Leister invloed op elektronica. De lage demping van de optische kabel is ook mogelijk om grote afstanden te overbruggen.
E2000® plug
De E-2000 connector vergelijkbaar met de SC-connector is een push-pull methode en de behuizing is rechthoekig en gemaakt van kunststof. Hij heeft ook een speciale functie een metalen bescherming laser klep die automatisch wordt geopend wanneer u de stekker. Bovendien vermindert het risico van verontreiniging, en kan dus worden weggelaten afzonderlijke kappen naar andere soorten aansluitingen. Het kan worden gebruikt voor multimode en single mode vezels en de tussenschakeldemping in het traject van 0,1-0,2 dB.
SC-connector
SC-connectoren zijn standaard aansluitingen voor glasvezelkabels. Je hebt een automatische vergrendeling en een twist. Het gebruik wordt aanbevolen voor nieuwe installaties van computernetwerken met optische technologie. De connector is geschikt voor single-mode vezels en multimode vezels. Met het, kunt simplex, duplex en meerdere verbindingen gemaakt worden.
Klanten hadden ook interesse voor
O0939.7, lichtgolf-geleider, glasvezelkabel, Lichtgeleider, 5, EFB Elektronik, 4049759026035, glasvezel