JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik B71203.48OM3 Glasvezel splitterbox 48 poorten SC Ingericht 1 HE

EFB Elektronik
Bestnr.: 441616 - 89
Fabrikantnummer: B71203.48OM3 |  EAN: 4049759042196
€ 219,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 3 weken
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel splitterbox
Specificatie
SC
Patchpanel uitvoering
Ingericht
Jumper-soort
Duplex
Vezelkwaliteit
Multimode OM3
Vezelsoort
50/125µ
Kabeldoorvoer
Frontaal
Hoogte-eenheden
1 HE
Kleur
Grijs
Hoogte
1

Download

Specificaties

Uitvoering

  • Volledig uitgeruste splitterbox, 19", 1HE, uittrekbaar
  • Met SC pigtails en koppelingen met metalen huls
  • Pigtails 48x SC gekleurd, koppelingen 24x SC duplex
  • Vezel 50/125 µ
  • Zelfklevende vezelgeleiding
  • Voorpaneel/boxlade met snelsluiting
  • Kabelinvoering aan achterkant, voorbereid voor PG16/M20
  • Behuizing RAL 7035
Klanten hadden ook interesse voor
4049759042196, B71203.48OM3, Lichtgeleider, EFB Elektronik, glasvezel