JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik B71006.12OM3 Glasvezel splitterbox 12 poorten ST Ingericht 1 HE

EFB Elektronik
Bestnr.: 441601 - 89
Fabrikantnummer: B71006.12OM3 |  EAN: 4049759041779
€ 115,00
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 10-12 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

EFB Elektronik splitterbox 12 ST/ST 50/125 µ pigtails/koppeling

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel splitterbox
Specificatie
ST
Patchpanel uitvoering
Ingericht
Jumper-soort
Pigtail
Vezelkwaliteit
Multimode OM3
Vezelsoort
50/125µ
Kabeldoorvoer
Frontaal
Hoogte-eenheden
1 HE
Kleur
Grijs
Hoogte
1

Download

Specificaties

Uitvoering

  • Volledig uitgeruste splitterbox, 19", 1HE, uittrekbaar
  • Met ST pigtails en koppelingen met metalen huls
  • Pigtails 12x ST gekleurd, koppelingen 12x ST
  • Vezel 50/125 µ OM3
  • Zelfklevende vezelgeleiding
  • Voorpaneel/boxlade met snelsluiting
  • Kabelinvoering aan achterkant, voorbereid voor PG16/M20
  • Behuizing RAL 7035
Klanten hadden ook interesse voor
4049759041779, B71006.12OM3, Lichtgeleider, EFB Elektronik, glasvezel