JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

EFB Elektronik B70203.12OM3 Glasvezel splitterbox 12 poorten SC Ingericht 1 HE

EFB Elektronik
Bestnr.: 441665 - 89
Fabrikantnummer: B70203.12OM3 |  EAN: 4049759041199
€ 109,00
Je bespaart € 9,01
€ 99,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 6-8 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

EFB Elektronik splitterbox SC/SC 50/125 µ 12 pigtails/06 koppelingen OM3

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel splitterbox
Specificatie
SC
Patchpanel uitvoering
Ingericht
Jumper-soort
Duplex
Vezelkwaliteit
Multimode OM3
Vezelsoort
50/125µ
Kabeldoorvoer
Frontaal
Hoogte-eenheden
1 HE
Kleur
Grijs
Hoogte
1

Download

Specificaties

Uitvoering

  • Volledig uitgeruste splitterbox, 19", 1HE, niet uittrekbaar
  • Met SC pigtails en koppelingen met metalen huls
  • Pigtails 12x SC gekleurd, koppelingen 6x SC duplex
  • Vezel 50/125 µ
  • Zelfklevende vezelgeleiding
  • Voorpaneel geschroefd
  • Kabelinvoering aan achterkant, voorbereid voor PG16/M20
  • Behuizing RAL 7035
Klanten hadden ook interesse voor
Lichtgeleider, EFB Elektronik, B70203.12OM3, 4049759041199, glasvezel