JavaScript is niet actief in uw browser. Hierdoor mist u handige zaken, zoals onze uitgebreide zoekfunctie en reviews.
{{#unless user.loggedIn}} {{#xif " digitalData.page.category.pageType !== 'checkout_confirmation' " }}
{{/xif}} {{/unless}}

Digitus Professional Glasvezel Aansluitkabel [1x SC-stekker - 1x SC-stekker] 50/125µ 10 m

Digitus Professional
Bestnr.: 675659 - 89
Fabrikantnummer: DK-2522-10-4 |  EAN: 4016032308904
€ 29,99
U bespaart € 10,00
€ 19,99
incl. btw, excl. verzendkosten
Varianten
Leverbaar in ca. 8-10 dagen
Overige leveringsvoorwaarden
Dit product heeft een langere levertijd en wordt apart geleverd. Levering via Express‑service is bij dit product niet mogelijk.

Digitus Professional Glasvezelkabel Duplex SC-stekker / SC-stekker 50/125µ Multimode OM4

Productspecificaties

Categorie
Glasvezel Aansluitkabel
Aansluittype
Glasvezel
Aantal aansluitingen A
1 x
Aansluiting A
SC-stekker
Aantal aansluitingen B
1 x
Aansluiting B
SC-stekker
Vezelsoort
50/125µ
Vezelkwaliteit
Multimode OM4
Jumper-soort
Duplex
Halogeenvrij
Ja
Kabellengte
10 m
Kleur
Violet
Inhoud
1 stuks
Stekkeruitvoering
Recht
Kabeltoepassing
Glasvezel
Uitvoering
Aansluitkabel
Model
Rond

Highlights & Details

  • SC-stekker naar SC-stekker
  • Duplex-Aansluitkabel
  • Kleur: Violet

Beschrijving

Optische kabel voor gebruik van koperen kabels, ook in de zwaarste omstandigheden. De glasvezelkabel beïnvloed geen elektronica. Door de geringe demping kan de optische kabel verre afstanden overbruggen.